Opis nieruchomości
DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIAPrzedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-gospodarczy do remontu, który ma powierzchnię całkowitą ok. 450 m2 i użytkową ok. 130 m2, i usytuowany jest na działce 844 m2.
Przyszłe prace remontowe, w tym remont dachu, zostały uwzględnione w atrakcyjnej cenie nieruchomości. Budynek został wzniesiony na przełomie XIX i XX wieku.
MEDIA
- kanalizacja
- energia elektryczna
- własna studnia
Obecnie część mieszkalna obejmuje dwa lokale, co daje możliwość zachowania niezależności obu przestrzeni, albo połączenia ich w całość, dzięki czemu nieruchomość może zostać przekształcona w komfortowy dom dla rodziny.
- salon
- oddzielną kuchnię
- łazienkę
- kuchnię połączoną z jadalnią
- przestronny salon
- sypialnię
- dodatkową przestrzeń, którą można przeznaczyć na dużą łazienkę, łazienkę z garderobą.
Stan dobry, do remontu.
CZĘŚĆ GOSPODARCZA DO REMONTU
- Dwie kondygnacje
- Strych
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
UWAGA ważna informacja -
Szanowni Klienci, przed zaprezentowaniem Państwu nieruchomości zostaniecie Państwo poproszeni o podpisanie umowy pośrednictwa. Umowa ta – w przypadku WIĘCEJ
Szczegóły




