







Opis nieruchomości
Łączna pow. gruntu 2758m/2
Budynek handlowo - usługowy(restauracja) o pow. 135m/2
!Prosperujący biznes!
Przedmiotowe nieruchomości tworzą jeden niezbudowany teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 0,2591 ha, oznaczone są w ewidencji gruntów użytkami: Bi - inne tereny niezabudowane, Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy oraz dr - drogi.
Teren inwestycyjny o kształcie nieregularnym o płaskiej konfiguracji terenu, porośnięty roślinnością trawiasta oraz pojedynczymi egzemplarzami krzewów ozdobnych, całości ogrodzony.
Uzbrojenie infrastruktury technicznej stanowi: energia elektryczna, wodna, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, przyłącze gazu przy granicy nieruchomości. Dojazd bardzo dobry, drogą o nawierzchni asfaltowej.
Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią od strony wschodniej oraz zachodniej budynki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa niemieszkalna o funkcji usługowej w tym gastronomia, oraz usług turystycznych, zabudowa ta występuje również od strony północnej wraz z zabudową mieszkalna wielorodzinną w niskiej zabudowie.
Od strony południowej znajduje się rzeka dziwna, ze stacją paliw płynnych.
W bliskiej odległości od nieruchomości położone jest centrum miasta z lokalami usługowymi, handlowymi, zabudową jedno rodzinną i wielorodzinną oraz linią brzegową morza Bałtyckiego z plaża miejską.
W MPZP przedmiotowe działki połozone są na terenie strefy oznaczonej symbolem 11MU- strefa zabudowy mieszkalno-usługowej-wielofunkcyjna.
Zestawienie powierzchni pomieszczeń budynku handlowo-usługowego.
Sala sprzedaży-66,28m/2
Toaleta dla pracowników-1,48m/2
Bar-14,32m/2
Toaleta dla klientów-1,49m/2
Wydawka-2,95m/2
Kuchnia-28m/2
Korytarz-2,75m/2
Łazienka-1,70m/2
Magazyn-15,97m/2
Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
UWAGA ważna informacja -
Szanowni Klienci, przed zaprezentowaniem Państwu nieruchomości zostaniecie Państwo poproszeni o podpisanie umowy pośrednictwa. Umowa ta – w przypadku WIĘCEJ
Szczegóły




