

















Opis nieruchomości
UMEBLOWANY APARTAMENT W CENTRUM JELENIEJ GÓRY
WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA
POLECAM!
Apartament zlokalizowany w sercu Jeleniej Góry, charakteryzuje się loftowymi wnętrzami wykończonymi z dbałością o każdy detal i szczegół.
Nieruchomość położona na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej w sąsiedztwie stylowych kamieniczek i ich przestrzeni.
Apartament o powierzchni 94,93m/2 składa się z:
- dużego salonu,
- sypialni,
- pokoju z balkonem,
- pokoju kąpielowego,
- dużej łazienki z wc oraz pralnią i suszarnią,
- przedpokoju,
- pomieszczenia gospodarczego z usytuowanym piecem dwufunkcyjnym gazowym.
Apartament i jego stylowe wykończenie z takich materiałów jak drewno, cegła, aluminium i stal daje niesamowity efekt estetyki i niepowtarzalności, jego obecny stan daje możliwość szybkiego wprowadzenia się i zamieszkania.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego gazowego.
Dodatkowo Najemca jest zobowiązany do zapłaty czynszu w kwocie 220 złotych, który obejmuje fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne oraz wynagrodzenie zarządcy.
Polecam ofertę i zapraszam do kontaktu
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
UWAGA ważna informacja -
Szanowni Klienci, przed zaprezentowaniem Państwu nieruchomości zostaniecie Państwo poproszeni o podpisanie umowy pośrednictwa. Umowa ta – w przypadku WIĘCEJ
Szczegóły




