Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Budujemy nowe domy w każdym miejscu, na działce Twojej lub naszej
Lokalizacja Jelenia Góra-okolice
Kraj Polska
Termin oddania 2018-08-31
Ilość ofert 12

Każdy z nas z pewnością marzy o swoim własnym domu, pięknym, nowym, otoczonym przez wypielęgnowany ogródek, w którym bawią się dzieci i gdzie można spotkać się z przyjaciółmi przy grillu.

Wszyscy, którzy zbudowali już swój dom wiedzą, że jest to skomplikowane przedsięwzięcie wymagające odpowiedniej wiedzy oraz poświęcenia sporej ilości czasu i wysiłku a nierzadko i … silnych nerwów.

Dlatego też postanowiliśmy umożliwić Państwu zaangażowanie w budowę wymarzonego

domu na poziomie absolutnie niezbędnego minimum.

Możecie więc Państwo zlecić nam organizację i wykonanie absolutnie wszystkich czynności związanych z budową domu, od wyszukania działki budowlanej, poprzez samą budowę, na urządzeniu ogródka kończąc.

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowy program budowy domu od „ A „ do „ Z „.

  • wyszukanie i zakup odpowiedniej działki budowlanej

  • wybór domu do realizacji, zakup projektu budowlanego i jego ewentualne adaptacja do indywidualnych potrzeb

  • przeprowadzenie postępowania w zakresie formalności urzędowych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę

  • udział w podpisaniu umowy z polecanym przez nas rzetelnym i sprawdzonym wykonawcą budowlanym

  • wsparcie w procesie nadzoru nad wykonaniem umowy

 

Proponujemy budowę domu na Państwa działce lub na działce, którą posiadamy w naszych zasobach ofertowych.

Budujemy domy w nowoczesnej technologi szkieletowej drewnianej, sprawdzonej w wielu krajach na całym świecie.

Technologia szkieletowa drewniana polega, najogólniej rzecz biorąc, na przygotowaniu w fabryce elementów konstrukcyjnych i ich montażu na placu budowy.

Nowoczesne, skomputeryzowane metody obróbki odpowiednio sezonowanego drewna, z użyciem nowoczesnych materiałów impregnacyjnych i ociepleniowych, pozwalają na na wykonanie solidnych, odpornych na warunki atmosferyczne, ogień czy szkodniki, zdrowych i energooszczędnych domów. Zapewnia to warstwowa budowa ścian. Zbudowane z kilku warstw ściany pozwalają nie tylko osiągnąć wysoką stabilność konstrukcji, ale także wysoki komfort cieplny i akustyczny. Tak zbudowany dom, ze zdrowym klimatem drewna, będzie przez długie lata cieszył ich mieszkańców.

Niewątpliwą zaletą budowy w tej technologii jest szybkość. Przygotowane w fabryce i błyskawicznie / nawet w kilka dni / montowane elementy konstrukcji, pozwalają kontynuować prace bez względu na warunki atmosferyczne a więc także w zimie.

Jeżeli przygotowane przez nas propozycje domów nie spełniają Państwa oczekiwań lub posiadacie Państwo wybrany już projekt, to zapraszamy. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i adaptację dla potrzeb konstrukcji szkieletowych.

Budowa domu w naszym programie jest bardzo bezpieczna. Każde zlecone nam i naszym partnerom zadanie jest zabezpieczone odrębną umową i tak np. środki dla wykonawcy są uruchamiane w transzach, po wykonaniu i odbiorze poszczególnych etapów budowy.

Zespół fachowców, którzy są do Państwa dyspozycji, gwarantuje osiągnięcie sukcesu, którym będzie szybko, solidnie i tanio wybudowany nowoczesny, energooszczędny i zdrowy dom na pokolenia.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ DOMÓW!! >>kliknij<<

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
telefon
Wpisz numer telefonu,
zadzwonię do Ciebiewyślij
Biura nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.
powrót do góry strony Twoja sugestia

Masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony? Podziel się z nami!


Prosimy serdecznie o wypełnienie niniejszej ankiety, zaznaczając właściwą odpowiedź krzyżykiem w odpowiedniej kratce. Państwa ocena i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszych usług. Ankieta jest anonimowa.

Część I. Badanie zadowolenia klienta
Dziękujemy za wypełnienie ankiety !Wyślij