Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Wyłączność czy nie?

 

INSTYTUT POLSKIEGO RYNKU NIERUCHOMOŚCI 

"Rób więcej niż to o co Cię proszą i dawaj od siebie więcej niż to, co jest oczekiwane"


BYĆ MĄDRYM PRZED SZKODĄ???

 

Sprzedaż nieruchomości na wolnym rynku, bez udziału biura nieruchomości przy obecnej plątaninie ustaw, uchwał i zawoalowanych przepisów byłaby wręcz aktem desperacji klienta sprzedającego.

Mało realne i wręcz coraz rzadziej spotykane jest nabywanie nieruchomości bez udziału biura pośrednictwa.

Nabywca, chce mieć pewność, że jego pieniądze zostaną dobrze ulokowane a nieruchomość przez niego nabyta będzie wolna od wszelkich długów i obciążeń.

“Zadaniem pośredników w obrocie nieruchomościami jest dostarczenie informacji niezbędnych i wspomagających podjęcie optymalnych decyzji przez osoby reprezentujące podaż i popyt na rynku nieruchomości.”

Macie Państwo dwie możliwości: Podpisać umowę otwartą z kilkoma biurami - tu pewne jest, że wszystkie biura nieruchomości ograniczą się do anonsu prasowego (np. w lokalnej gazecie) w ogłoszeniach drobnych, który relatywnie jest najtańszy.

Efekt: – klient kupujący czytając kilka razy ogłoszenie dotyczące tej samej nieruchomości doszukiwać się będzie wad. Taka oferta budzi podejrzenie i przestaje być atrakcyjna dla potencjalnego nabywcy a po dwóch tygodniach trafia ad acta w większości biur.

Klient winien mieć świadomość, że biuro nie zainwestuje własnych środków poza zwykłe minimum, nie zaangażuje wszystkich narzędzi i metod sprzedaży a przede wszystkim nie zagwarantuje klientowi odpowiedniej ceny.

Tak samo jak w życiu: ZNACIE PAŃSTWO SFORMUŁOWANIE   “ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA” ???

Zupełnym przeciwieństwem oferty otwartej jest oferta na wyłączność.

Klient u nas z pewnością może liczyć na uzyskanie właściwej ceny a świadomość, że wybrane biuro zrobi wszystko , aby doprowadzić do korzystnej i szybkiej sprzedaży pozwoli spokojnie oczekiwać na zakończenie transakcji.

Nie ma mowy tutaj o cudach, na to składać się będzie ciężka i wytężona praca wszystkich pracowników biura.

Korzyści płynące z umowy na wyłączność 

- to biuro ponosi ryzyko związane z kosztami reklamy nieruchomości we wszystkich mediach dostępnych na rynku, - to biuro zobowiązuje się zadbać i zgromadzić wszystkie dostępne informacje i dokumenty,- to pośrednik ma wytężać swój umysł przez 24 godziny na dobę, aby znaleźć odpowiedniego nabywcę i uzyskać właściwą cenę!.

I najważniejsze!!! 

Klient powinien spędzać swój wolny czas w przyjemny dla siebie sposób, poświęcając go rodzinie i dzieciom oddając swoje sprawy w ręce fachowców!!!

Za to wszystko przecież pośrednik otrzymuje swoją zapłatę. 

Po więcej (poufnych) informacji dotyczących korzyści płynących z podpisania umowy na wyłączność zapraszam do biura na osobistą rozmowę. 

 

Z poważaniem,

Dorota Banaszak

Dyrektor Biura

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja zawodowa Nr. 10171

tel.+48 75 6494 684

tel. kom.+48 508 240 826.  

Jelenia Góra ul. Mostowa 6 

www.stepien.org.pl

 

    

Jelenia Góra ul. Mostowa 6 - siedziba biura

 

58-500 Jelenia Góra ul. Mostowa 6,    tel. +48 75 6494 684

www.stepien.org.pl 

 


N A S I     P A R T N E R Z Y


   

 

Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Wpisz numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie


wyślij
Biura nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.
powrót do góry strony Twoja sugestia

Masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony? Podziel się z nami!


Prosimy serdecznie o wypełnienie niniejszej ankiety, zaznaczając właściwą odpowiedź krzyżykiem w odpowiedniej kratce. Państwa ocena i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszych usług. Ankieta jest anonimowa.

Część I. Badanie zadowolenia klienta
Dziękujemy za wypełnienie ankiety !Wyślij