Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Panel logowania mieszkańców wspólnot mieszkaniowych

 

   

Kartoteka on-line

kliknij:    kartotekaonline.pl                                   

Główne korzyści wynikające z używania usługi e-kartoteka:

Właściciele lokali oraz Zarządca nieruchomości uzyskują nowy nowoczesny środek wzajemnego komunikowania się.

Zarządy wspólnot mieszkaniowych mają dostęp do kartotek wszystkich właścicieli swoich wspólnot.
Dzięki temu mogą one działać profilaktycznie, reagując już wtedy, gdy pojawiają się pierwsze sygnały o zaległościach.

Właściciele kamienic, pracownicy administracji osiedlowych także mogą analizować stan zadłużenia swych najemców. Nie jest już konieczne okresowe drukowanie kartotek i przekazywanie ich do administracji, aby tam służyły do udzielenia informacji.

Dodatkowe atuty:

Użytkownik lokalu przy pomocy osobistego identyfikatora (Login) oraz hasła uzyskuje dostęp do własnej kartoteki, analizuje swe zobowiązania i wpłaty korzystając ze standardowej przeglądarki internetowej. Przy coraz powszechniejszym dostępie do Internetu zmniejszają się koszty i czas pozyskania tej informacji (przejazd do siedziby zarządcy, rozmowa telefoniczna, itp.).

Ponadto informacja ta jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osobiste identyfikatory przekazane są każdemu właścicielowi lokalu podobnie jak to jest z np. kontami bankowymi. Dzięki temu użytkownik lokalu traktowany jest indywidualnie, a nie bezosobowo.
Gromadzenie i przetwarzanie informacji realizowane jest przy zachowaniu koniecznych reguł bezpieczeństwa i poufności danych.

Przeglądanie kartotek z dowolnego komputera można dodatkowo zabezpieczać według współczesnych standardów obowiązujących dzisiaj w Internecie.

 

Kartoteka on-line

 

 

Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Wpisz numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie


wyślij
Biura nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.
powrót do góry strony Twoja sugestia

Masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony? Podziel się z nami!


Prosimy serdecznie o wypełnienie niniejszej ankiety, zaznaczając właściwą odpowiedź krzyżykiem w odpowiedniej kratce. Państwa ocena i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszych usług. Ankieta jest anonimowa.

Część I. Badanie zadowolenia klienta
Dziękujemy za wypełnienie ankiety !Wyślij