Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Nota prawna

Zastrzeżenia prawne 

Właścicielem i operatorem niniejszej witryny internetowej  jest ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI . Serwis nasz ma charakter informacyjny, a  materiały przedstawione na naszej stronie są dostępne nieodpłatnie. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie stanowią w żadnym wypadku świadczenia usług doradztwa ani jakichkolwiek innych usług. Przed podjęciem jakichkolwiek działań w oparciu o informacje zawarte na niniejszej witrynie zalecane jest zasięgnięcie porady w ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  lub u innego kompetentnego specjalisty lub prawnika.

 

Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Mimo, iż dołożono należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji, istnieje ryzyko pojawienia się nieścisłości. ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w nich. W żadnym wypadku ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  lub pracownicy ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu jakiejkolwiek decyzji lub działania podjętego na podstawie informacji znajdujących się w niniejszej  witrynie ani też z tytułu jakichkolwiek pośrednich, szczególnych lub ubocznych strat, nawet w przypadku otrzymania informacji o możliwości ich wystąpienia.

ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępie do niniejszej Witryny, a także za jakiekolwiek wady witryny mogące narazić użytkownika na szkodę, a w szczególności za rezultaty działania szeroko rozumianych wirusów komputerowych.

Prawa autorskie
Zawartość niniejszej witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego. Prawa z tego tytułu przysługują ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  i są zastrzeżone. Wykorzystywanie bez upoważnienia jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w niniejszej witrynie może stanowić naruszenie praw autorskich. Żadne materiały znajdujące się w niniejszej Witrynie, w tym tekst, grafika i kod programistyczny, nie mogą być udostępniane publicznie, reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI. Zgoda taka może zostać wydana pod warunkiem zapewnienia czytelnego oznaczenia praw autorskich i źródła informacji ((C) Copyright by ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI).

Dane Osobowe
Zgodnie z treścią art. 24 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy Państwa, że podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Dane te będą przetwarzane przez ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  jedynie dla celów marketingowych i kontaktowania się z Państwem za pośrednictwem niniejszej witryny oraz poczty elektronicznej, telefonicznie lub listownie, jeśli został podany numer telefonu i adres. Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych oraz prawo żądania ich poprawienia lub całkowitego usunięcia.

Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie przez ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  ograniczonego zakresu informacji w związku z wykorzystaniem tzw. "cookies" (tzn. małych plików tekstowych umieszczanych w komputerze użytkownika i wykorzystywanych w chwili połączenia z Witryną). Cookies używane są w celu zwiększenia komfortu użytkowania naszej witryny oraz badania ogólnego ruchu użytkowników w witrynie, nie są natomiast wykorzystywane przez ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  w celu identyfikacji bądź badania ruchu konkretnych użytkowników.

ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub zmiany niniejszych zasad o ochronie danych osobowych i ochrony poufności w dowolnym czasie i z dowolnej przyczyny. Żadne treści zawarte w niniejszym dokumencie nie stanowią umowy ani porozumienia między ABN STĘPIEŃ NIERUCHOMOŚCI  a użytkownikiem witryny.

Pytania

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące zastrzeżeń prawnych, praw autorskich oraz ochrony prywatności podczas korzystania z niniejszej witryny internetowej, prosimy przesłać korzystając z linku Kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

ABN Stępień Nieruchomości

 

 

      


         

 Jelenia Góra ul. Mostowa 6 - siedziba biura

 

58-500 Jelenia Góra ul. Mostowa 6,    tel. +48 75 64 946 84

www.stepien.org.pl 

 


N A S I     P A R T N E R Z Y


   

 

 

 

 


 

 

Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Wpisz numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie


wyślij
Biura nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.
powrót do góry strony Twoja sugestia

Masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony? Podziel się z nami!


Prosimy serdecznie o wypełnienie niniejszej ankiety, zaznaczając właściwą odpowiedź krzyżykiem w odpowiedniej kratce. Państwa ocena i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszych usług. Ankieta jest anonimowa.

Część I. Badanie zadowolenia klienta
Dziękujemy za wypełnienie ankiety !Wyślij