Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Kredyty w abn stępień nieruchomości

 
 
"Rób więcej niż to o co Cię proszą i dawaj od siebie więcej niż to, co jest oczekiwane"

Czy powinniśmy wziąć kredyt?

 Nie biegaj po bankach, u nas banki czekają na Ciebie!

 

Oto kilka powodów, dlaczego należy to zrobić:

  • mieszkasz w swoim mieszkaniu zamiast w cudzym
  • płacisz odsetki od kredytu, zamiast płacić komuś kilkaset złotych miesięcznie za wynajęcie mieszkania
  • nie przechodzisz "uciążliwej" procedury kredytowej
  • możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych
  • przy sprzedaży nieruchomości odzyskasz pieniądze wpłacone do banku
  • będziesz szczęśliwy/a/  mieszkając we własnym domu

Jeśli zainteresowaliśmy Cię - gratulujemy.

Jesteś osobą, która wie czego chce.

Przyjdź do nas,  udzielimy Ci profesjonalnej,  bezpłatnej porady kredytowej.

Przekonasz się, że można mieszkać na "własnym" a nie u kogoś, lub "kątem" u teściów (teściowej?).

Oferujemy nie tylko doradztwo i konsultację, ale i profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu procedury kredytowej.

 

Zastanowiłeś się?

Przyjdź do nas lub zadzwoń.

U nas  znajdziesz swój szczęśliwy dom.

Nasz specjalista kredytowy czeka na Ciebie!!!

Nie biegaj po bankach, zapamiętaj - u nas banki czekają na Ciebie!

" Co sobie wyśnisz u nas znajdziesz ! "

 

Zapraszam, chętnie pomogę dopasować najlepszy kredyt.

 

                                           

Ryszard Bugajski

Kierownik Działu Kredytów

tel. +4875 6494 684                                                         

kom.+48 508 240 822                                     

 e-mail:  kredyty@stepien.org.pl

 

Kto ma większe szanse na kredyt hipoteczny singiel czy małżeństwo?

Kredyt hipoteczny jeszcze do niedawna był przeznaczony tylko i wyłącznie dla młodych małżeństw. Z myślą o takiej grupie docelowej został też stworzony.

To właśnie młode małżeństwa zarabiające średnie przeciętne wynagrodzenia były targetem dla którego banki stworzyły ofertę kredytu hipotecznego.

Sytuacja ta jednak uległa zmianie w miarę jak moda na życie w związkach nieformalnych przybrała na wadze. Obecnie młodzi ludzie coraz rzadziej zawierają związki małżeńskie i wolą żyć w konkubinatach. Ma to związek z tym, że w naszym kraju zmienia się pomału mentalność, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy przyjmują nowe zwyczaje w bardzo szybkim tempie.

Dlatego też banki nie mogły dłużej lekceważyć zwiększającej się gwałtownie grupy społecznej, która jest również w posiadaniu wysokich środków finansowych.

W związku z tym, że osób samotnych jest coraz więcej, banki musiały tak dostosować swoja politykę, żeby stworzyć również warunki kredytowe dla singli. W ten sposób osoby żyjące samotnie stały się równoprawnymi beneficjentami oferty kredytów hipotecznych.

W chwili obecnej najważniejszym wyznacznikiem dla banku, który decyduje o tym, czy singiel, bądź małżeństwo dostaną kredyt hipoteczny jest sytuacja finansowa tych osób.

Banki największą wagę przywiązują do tego, czy dany kredytobiorca jest wiarygodny finansowo i czy w terminie będzie w stanie spłacić wszystkie raty zobowiązania.

W momencie kiedy małżeństwo będzie miało niskie wspólne zarobki, natomiast osoba samotna będzie zatrudniona na dobrze płatnym, stałym miejscu pracy, wówczas większą szanse na kredyt na oczywiście dobrze sytuowany finansowo singiel.

W chwili obecnej stan wolny nie stanowi zatem żadnej przeszkody w zaciąganiu nawet bardzo wysokich zobowiązań finansowych w banku. Będzie to oczywiście związane z dodatkowymi kosztami uzyskania kredytu dla singla, ale nie uniemożliwi mu takiej możliwości.

Źródło: http://www.ziskredyty.pl/

Mieszkania oddane do użytku w kwietniu 2013 r.

2013-06-10, KRN.pl

Według danych GUS, w ciągu pierwszych czterech miesięcy 2013 r. oddano do użytkowania 47 554 lokale. Jest to wynik o 0,4 lepszy w porównaniu z 2012 r. Wówczas jednak analogiczny wzrost wyniósł 28,1 proc.

Ogólna liczba mieszkań oddana do użytkowania w kwietniu wyniosła 10 393. Jest to o 6,2 proc. gorszy wynik w porównaniu z kwietniem br.

Największy odsetek mieszkań oddanych do użytkowania pochodzi z segmentu realizowanego przez inwestorów indywidualnych.

Udział mieszkań z tej grupy stanowi 57,9 proc. w zestawieniu z ogólną liczbą oddanych do użytkowania mieszkań (styczeń-kwiecień 2013 r.). Na kolejnym miejscu pod względem liczebności znajduje się grupa mieszkań oddawanych do użytkowania przez deweloperów. Z analizy sytuacji na rynku oddawanych mieszkań w pierwszych czterech miesiącach 2013 r. i w analogicznym okresie ubiegłego roku wynika, że największe obniżki występują w przypadku mieszkań przeznaczonych na sprzedaż (spadek o 2,7 proc.) oraz lokali zakładowych, komunalnych i społeczno czynszowych (spadek o 31 proc.).

Najmniej mieszkań oddanych do użytkowania pochodzi z grupy zakładowych, komunalnych, społecznych czynszowych  (135 w kwietniu) oraz spółdzielczych (393).  

W porównaniu z poprzednim rokiem (okres styczeń-kwiecień) spadła  ogólna liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto (spadek o 31,7 proc.) oraz mieszkań, na których realizację wydano pozwolenia na budowę (obniżka o 26,8 proc.).

Z danych GUS wynika, iż  w okresie styczeń-kwiecień 2013 r. największy wzrost liczby mieszkań oddanych do użytkowania odnotowano w  województwie kujawsko-pomorskim (o 30,6 proc.), warmińsko-mazurskim (o 27,7 proc.) i śląskim (o 18,0 proc.).

 Z kolei spadek w liczbie oddanych do użytkowania mieszkań wystąpił w dziewięciu województwach. Największe spadki odnotowano w w województwie łódzkim (o 29,2 proc.), świętokrzyskim (o 24,9 proc.) i zachodniopomorskim (18,7 proc.).   

Źródło: Opracowanie KRN.pl na podstawie GUS


Z wyrazami szacunku,

Zespół  ABN Stępień Nieruchomości:

 

       

Jelenia Góra ul. Mostowa 6 - siedziba biura

 

58-500 Jelenia Góra ul. Mostowa 6,    tel. +48 75 6494 684

www.stepien.org.pl 

 


N A S I     P A R T N E R Z Y


   

 

 

 

Kalkulator kosztów


Wybierz opcję:
%

Kalkulator kredytowy


PLN
PLN
lat
%
PLN


przelicz

Wpisz numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie


wyślij
Biura nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.
powrót do góry strony Twoja sugestia

Masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony? Podziel się z nami!


Prosimy serdecznie o wypełnienie niniejszej ankiety, zaznaczając właściwą odpowiedź krzyżykiem w odpowiedniej kratce. Państwa ocena i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszych usług. Ankieta jest anonimowa.

Część I. Badanie zadowolenia klienta
Dziękujemy za wypełnienie ankiety !Wyślij